FOTOGALERIE

Školní družinka přivolává jaro

V posledních únorových dnech nám sluníčko velmi přálo. Vzali jsme barevné křídy a šli ven přivolávat jaro. Během chvíle už zdobily prostranství pod kostelem jarní kytičky, duhy a sluníčka. Doufejme, že se současná situace co nejdříve zlepší a my opět budeme moci zkrášlovat okolí školy nejen sobě, ale i kolemjdoucím. Marie Kamešová, ŠD

Máme tady kopce sněhu

Konečně jsme se dočkali pořádné sněhové nadílky! V naší školní družince jsme si to na sněhu konečně pořádně užili. Holky si na "své" hromadě sněhu vytvořily skluzavku, kluci se zase snažili o vybudování iglú. Všichni byli do své práce tak zabraní, že se nikomu nechtělo odcházet z družinky domů  

Výroba pohádkových bytostí z PET lahví

V našem II. oddělení školní družinky jsme se v posledních dnech zaměřili na vyrábění pohádkových bytostí z PET lahví. Cílem je použití některých využitelných složek odpadu - (PET lahve, nepotřebné látky a oděvy) jinou formou, než je třídění do kontejnerů a pytlů. Každý žák si dle své fantazie vyrobí pohádkovou postavičku, kterou si odnese domů. 

 Marie Kamešová, vychovatelka

Vánoce

Družinková nadílka

Dne 17. prosince 2020 jsme měli v jednotlivých odděleních naší družinky nadílku od Ježíška. V průběhu školního roku paní vychovatelky zaznamenávaly přání a požadavky dětí na nové hračky a hry, které se pak pokusily zajistit. Bohužel v listopadu a prosinci to vzhledem k uzavření některých obchodů nebylo úplně jednoduché, ale i přesto děti pod stromečkem našly spoustu krásných dárků. Ti, kteří tento den zůstali ve družince déle, měli možnost hned všechny hračky a hry vyzkoušet. Za doprovodu vánočních písniček jsme si všichni užili krásné odpoledne. Na některé čekalo překvapení v podobě nových hraček pod stromečkem ještě 4. ledna 2021.

Sníh

14. ledna 2021 - Hurá, máme sníh!

Konečně nám napadl sníh, a tak jsme vyrazili do okolí školy stavět sněhuláky. Bohužel na tolik dětí bylo sněhu málo, ale to nám nevadilo. Postavili jsme si alespoň mini sněhuláky 😊. Někteří se raději koulovali, jiní stavěli iglú. Moc jsme si ale v tomto období pobyt venku užili a těšíme se na další sněhovou nadílku.